Ağu 28

Need For Speed Carbon pc oyununu ele alıp sizlere sunacağız.Oyunseverlerin tutkuyla takp edip oynadığı Need for speed seriyi bozmadan çıkmaya devam ediyor.Bir pes bir fifa gibi her sene yeni bir versiyon çıkartıyor.Şimdilerde siz Need for speed’in yeni versiyonunu bekliyorsunuz. Bir yandan da Need For Speed: Run oynuyorsunuz.Bende gelmişim burada Carbon’u paylaşıyorum.Pc sistemi yetersiz olan arkadaşlarımızı da düşünmemiz lazım.

Need For Speed Carbon oyunu çıktığında büyük gelir elde eden  EA Games hemen yeni bir Need For Speed oyunu için kolları sıvadı.Oyundan bahsedecek olursak zamanının en iyi araba oyunuydu.Grafik yönünden olsun oynanabilirlik olsun en iyiydi yani şimdi bile insanın indirip oynayası geliyor ama durr diyebiliyorsun kendine :)  Şehirde 14 adet bölge var ve bu bölgeleri ele geçirmek için o bölgenin sahibi olan azılı yarışçılarla kapışmanız gerekiyor.Need For Speed severler bu oyunda da modifiye yapabiliyoruz.Çünkü modifiye suç değil yaşam tarzıdır.Yeni çıkan Need For  Speed oyunları gibi değil.Yarış yaptıkça yeni envanter öğeleri ve yepisyeni arabalar açılıyor.Adamları geçtikçe yeni yollar açılıyor böylece yeni mekanları keşfedebiliyoruz.Bir ekip oluşturup yarış esnasında yardımcı olacak kişileri ve nasıl yardımcı olacağını seçebiliyoruz.İstersek arkamızda paralel şekilde durup bize hız kazandıracak veya öndeki adamı alt edip 1.sıraya yerleşemizi  sağlayacak veyahut da finish çizgisini geçerek bize 1.ci olabildim mi? olamadım mı? kaygısı yaşatmayacak.Oyunun en zorlayıcı kısımları drift ve azılı harita açma yarışları olacaktır.İyi Oyunlar.

İşlemci: 1.3 Ghz (Windows Vista: 1.5 Ghz)

RAM: 256 MB (Windows Vista: 512 MB)

Ekran Kartı:  64 MB RAM

Boş Harddisk Alanı: 4,7 GB

 

Aranan Kelimeler :

 • nfs carbon indir full tek link
 • nfs carbon full tek link indir
 • need for speed carbon full tek link indir
 • need for speed carbon
 • nfs carbon full indir tek link

Etiketler: , , , , ,


3 Responses to “Need For Speed: Carbon Tek Link İndir (Full/Pc)”

 1. 1. Nihat Says:

  İndiriyorum işl çalışır

 2. 2. ferari sewdalisi Says:

  cok güzel bir oyun indirdm

 3. 3. vin disel Says:

  indiriyorum inş çalışır nfs serisini indirdim bütün nfs var 2 tane bilgisayarada bu sondu bunuda burdan indirdim saol !!!!1

Yorum yaz