Eyl 30

Far Cry 3 İndir

Far Cry 3 Ubisoft menşeili serinin son oyunu ile karşınızdayım.Afrika,çöl sıcağı,vahşi hayvanlar geri dönüyor.Sarı tonlarının baskın olduğu sıcak topraklarda yerini tekrardan yeşilliklere bırakıyor.Crytek ekibinin bıraktığı Farc Cry serisini devam ettiren Ubisoft 1.oyunun aynısı gibi bir ortama götürüyor hatta oyunun başlangıcı bile aynı hatta ve hatta yapımcılar ‘‘Amacımız ilk oyunun havasını yakalayabilmek’’ diye konuştu.

Karakterimizin ismi Jason, gözlerini yeşillerle bezenmiş,havada pasparlak güneş,her tarafı deniz ile kaplı küçük bir tropik adada açıyor.Adayı kan ve vahşet yönetiyor teröristler dört bir yanı sarmış ellerinde AK-47 adeta terör estiriyorlarJ.Kötülerinde kötüsü baş terörist Voss’un elindeyiz.Bir yandan hapsolduğumuz adadan kurtulmaya çalışırken bir yandan da hayatta kalmaya çalışıyoruz.Far Cry 3’te videolardan gördüğüm kadarıyla grafik yönünden çok kaliteli gibi görünüyor.Karakter modellemeleri ve hareketleri çok iyi yapılmış bunda dunio motorunda yapılan modifiyenin de büyük katkısı var.

Oynanış da arttırılmış karakterimizi zamanla geliştirebiliyoruz örn: oyunun başındaki  silah kullanma yeteneği oyununda ilerleyen bölümlerinde artıyor.Geliştirmeyi şöyle yapıyoruz bacağından vurdun 15 xp,bıçakladın 25xp,bıçak fırlatarak öldürdün 50 xp gibi puanlar geliyor böylece karekterimizi de yavaş yavaş geliştiriyoruz.Para bu ada da bile mevcut bu parayla mermiler,silahlar ve gizli mi gizli bilgiler alabiliyoruz.

Oynanabilirliğin üst düzey olduğu far cry 3’de kendimizi tepeden aşağı kayıp düşmanımızın üstünde,sağdan sola bilinçsizce koşarken,nesnelerin ardında saklanarak sadece silahımızı dışarı çıkartıp çatışmaya katılırken bulabiliyoruz.Adanın büyüklüğüne diyecek bir şey yok oynanabilirliği serbest dünya’ya çevirmişler.Patlamalar,düşmeler,tropik ormanda karşılacağımız vahşi hayvanlar,kanlı çatışmalar aksiyonun ve heyacanın dibine verecek gibi.Her türlü güzel olacağına inandığım Far Cry 3 bizlere neler sunacak yakında göreceğiz,oyun geldiğinde sitemizde bulabilirsiniz.İyi eğlenceler oyunseverler.

İşletim Sistemi: (Windows XP)/ (Vista SP2)/(Windows 7)

İşlemci:  Pentium Intel Core 2 Duo E6700 2.66 Ghz @AMD Athlon 64 X2 Dual Core 6000+

RAM: 4 GB  (XP) / 4 GB (Vista/Win 7)

Ekran Kartı:  NVIDIA GeForce GT 640 1GB / ATI Radeon HD 4850

 Boş Harddisk Alanı: 6 GB


Aranan Kelimeler :

 • far cry 3 indir gezginler
 • far cry 3 indir
 • far cry 3 full indir gezginler
 • far cry 3 demo indir gezginler
 • far cry 3 indir full gezginler

Etiketler: ,


12 Responses to “Far Cry 3 İndir (Full/Pc)”

 1. 1. evet! Says:

  allah senın belanı versin insan yok der bide kasıma kadar bekliceksiniz diyo çok sinir oldum

 2. 2. evet! Says:

  lan utanmaz farcry 3 çıkarçıkmaz direk bu sayfaya giriyom olmassaa …….

 3. 3. admin Says:

  :) far cry çıktığında sitemizde bulabilirsiniz.%100 garanti veriyorum.

 4. 4. muhammed Says:

  kardeşim kasım gelmiş hala nie koymuosun.

 5. 5. admin Says:

  Tam ne zaman çıkacağı belli değil yapımcılar kasım ayında dedi fakat gün vermedi.

 6. 6. ATATÜRK Says:

  LİNKLER KASIMDA YAYINLANACAK DİYORSUNUZ AMA OYUN 28.11.2012 DE ÇIKTI VE HER SİTEDE VAR.KIZMAYAYIN AMA SİTENİN BU ÇAĞA AYAK UYDURUP HIZLI OLMASI LAZIM.

 7. 7. admin Says:

  yarım saate hazır biliyorsunuz ki bizlerde insanız ihtiyaçlarımız,gereksinimlerimiz,işlerimiz oluyor.Yarım saate tek link olarak sitemizden indirebileceksiniz.

 8. 8. xeyal Says:

  sarvan

 9. 9. hasan Says:

  admin yarım saate iner demişsin ama bende bir gün diyor hemde turbobit generatordan yaptım NİYE ACABA …!

 10. 10. admin Says:

  Hasan bey zamanında yarım saate linkleri koyma sözü vermiştim,indirme değil indirme sizin internet hızınıza ve kullanıcı seviyenize bağlı olarak değişebilir.

 11. 11. golhiat Says:

  oyunu indirdim ancak kurumumda data10.cab dosyası istiyor ve kurulum devam etmiyor.

 12. 12. admin Says:

  data.10.cap dsoyasını internetten indirin zaten 1 mb boyutunda hemen iner daha sonrasında tekrar kurulum yapınız.Oyun sorunsuz kurulum yaparsanız çalışmaktadır.

Yorum yaz