Eyl 18

 Nba 2K12 kendisi ile yarışan basketbol oyunu ile karşınızdayım.Nba 2K11 ile majesteleri bizlere sunan oyun bu sene efsanelerle geliyor. Michael Jordan,Magic Johnson,Scottie Pippen gibi yıldızları göreceğiz görmekle kalmayıp Los Angeles Lakers,Miami Heat ,Toronto gibi yıldız oyuncuların bulunduğu takımlarla da maç yapabileceğiz.

Ana menüsü baya hoş olan oyunda seçebileceğimiz bir çok mod var.Quick mode ile direkt takımınızı seçip aksiyonun içine hemen girebiliyorsunuz.Assocıatıon modu ile kendi ligimizi ayarlayabiliyor oynanacak zamanı ,oyuncu özelliklerini, ligde kaç takım olacağını da seçebiliyoruz.Gelelim oyunun en can alıcı noktasına Nba’s Greatest modu ile efsaneleri seçebiliyor en iyi maçlarında görev alabiliyoruz.

Michael Jordan’dan,Larry Bırd’e,Oscar Robertson’dan, Kareem Abdul Jabbar’a kadar bir çok efsanevi yıldız oyuncu bu modda bulunuyor.Gelelim My Player moduna bu modda kendi karakteristik ve fizik özelliklerimize veya istediğimiz kişilere yakın bir şekilde modelleme yaparak oyuncumuzu oluşturabiliyoruz.Göz renginden,saça,saç renginden,taktığı bandanaya kadar ayarlama yapabiliyoruz.

Nasıl şut çekeceğine,nasıl koşu yapacağına hatta oyuncumuzun hangi şekilde faul yapacağına biz karar veriyoruz.İlk başta antremanlarda kendimizi ispat etmeliyiz daha sonra koç bize kısa kısa maçlarda oynama imkanı veriyor.Daha sonrasında kendimizi gösterip NBA takımlarına transfer olabiliyoruz.

İlk başlarda acemi olduğumuz için oyunun periyotlarına göre çıkıp girebiliyor çoğunlukla yedek kulubede oturuyoruz.Oyunun ilerleyen kısımlarında reklam panolarında resmimizi görürken basın toplantıları yapıp görüşlerimizi belirtebiliyor buna göre de taraftar veya popülerlik oranımızı yükseltebiliyoruz.Michael Jackson ile antremanlara çıkıp hem oynanabilirliğimizi yükseltiyor hem de klas hareketler deneyebiliyoruz.

Nba 2k12 modlarından çıkıp grafik ve ses efektlerinden bahsedelim.Görselliğin harikulade olduğu bu oyun yine çizgisini korumuş,oyun içindeki maçlar adeta gerçek gibi dışarıdan bakan bir kişi maç izliyoruz sanar.Geliştirilen animasyonların yanında yüzlerce hareket kombinasyonun görsel açıdan güzelliği de dikkatimizi çekiyor.Geniş müzik seçeneği ile de kulaklarımızı şenlendiren Nba2k12 güzel bir basketbol oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

2K2012’de zaman geçirmeden klas hareketler yapamaz hatta basket bile atamazsınız biraz zaman geçirmeli oyun ile haşır neşir olmalısınız.Kısacası her zaman kendini geliştiren oyun bu sene de boş durmamış,efsanelerle karşımıza çıkan Nba2k12 tam puan almayı sonuna kadar hak ediyor.Aksiyon dolu bu oyunu oynamak isteyen kişiler sitemizden tek link olarak indirebilir.İyi eğlenceler.

İşletim Sistemi: (Windows XP SP2)/ (Vista SP2)/(Windows 7)

İşlemci: @ Intel Pentium 4  3.0 Ghz @AMD Sempron 3600+

RAM: 512 MB  (XP) / 1 GB (Vista/Win 7)

Ekran Kartı:  NVIDIA Geforce 6600 veya ATI x 1300

 Boş Harddisk Alanı: 8 GB

Not: Crack İçindedir.


Aranan Kelimeler :

  • nba 2k12 indir gezginler
  • 2K12
  • nba 2k12 indir
  • Nba 2K12
  • nba 2k12 indir tek link

Etiketler: , ,


Yorum yaz