Eki 27

Spider Man İndir

Bir daha gökyüzünde süzülüp oradan oraya atlamaya hazır mısınız ?.Hikaye spider man ve düşmanları arasında çatışma ile başlıyor.Ve ana görevler ile devam ediyor.Bildiğimiz üzere Daily bugly İsimli bir gazete şirketinde çalışıyor ve fotoroman olarak görev yapıyoruz.

Daily bugly’den aldığımız emirle ilginç fotoğraflar çekmeye çalışıyoruz.Dev kertenkele,Ufo ve şehirdeki abez olayları resmediyoruz.Ve ağ atarak binaların arasında gezinirken örümcek adama istediğimiz gibi yön verebiliyoruz.

Örümcek adamımız daha hızlı koşuyor,duvarlara tırmana biliyor,ağları daha işlevsel şekilde kullanabiliyor.Şehirde ilerlerken iki ağ kulanabiliyoruz.Oyuna yeni olarak akıllı tuş sistemi yerleştirilmiş.Bazı görevlerde ekranımıza çıkan tuşlara basarsak görevi hemen bitirebiliyoruz.

Kertenkele Lizard ile yapacağınız mücadelelerde ekranda çıkan tuşlara zamanında basarak hemen işini halledebiliyoruz.Zaman zaman örümcek adamımız siyah örümcek oluyor.Bu siyah örümcek adam normaline göre iki kat daha güçlü daha hızlı ve seri bir şekilde dövüşe biliyor.

Grafikleri değerlendirecek olursak şehir gayet iyi tasarlanmış detaylı karakter ve boss çizimleri gece gündüz döngüsü yoldaki araçlar büyük efektler çok iyi bir şekilde oyuna entegre edilmiş.Şehirde gezmek spiderman olmak ordan oraya atlamak çok zevkli.İnsanın oynadıkça oynayası geliyor.

Ses ve müzikler güzel durmuş diyebilirim.Filmdeki seslendiren kişiler oyunda da bu işlerini gayet iyi sürdürmüşler.Müziklerde ise kulağa hoş gelen aksiyon macera tarzı yapımlar kullanılmış.Aşırı ya da kaçınılmamış.Oynanabilirlik açısından ise on numara beş yıldız diyebiliriz.

Rahat bir kullanım esnek bir yapı içinde kahramanımızı kontrol ediyoruz.Sadet’e Gelirsek Herkesin oynayabileceği bir oyun olan spider man gerek oynanabilirlik gerek ise fiziksel yapı açısından iyi bir iş çıkarılmış.İyi oyunlar dilerim.

İşletim Sistemi: (Windows XP)/ (Vista SP2)/(Windows 7)

İşlemci: 2.8 GHz Intel® Core™2 Duo

RAM: 1 GB  (XP) / 1 GB (Vista/Win 7)

Ekran Kartı:  256 MB DirectX 9 / GeForce 7300 GT

 Boş Harddisk Alanı: 6 GB


Aranan Kelimeler :

  • örümcek adam oyunu indir gezginler
  • spiderman oyunu indir gezginler
  • spiderman indir gezginler
  • spiderman 3 indir gezginler
  • spiderman 3 oyunu indir gezginler

Etiketler: ,


One Response to “Spider Man 3 İndir (Full/Pc)”

  1. 1. emre Says:

    ben bu oyunu her yerde arıyordum ve sonunda buldum

Yorum yaz