Kas 06

The Walking Dead Long Road Ahead Türkçe İndir

The Walking Dead Episode 3 önümüzdeki uzun yol %100 türkçe yama ile karşınızdayız.Tv dizisi ve çizgi romanı ile hayran kitlesini arttıran The Walking Dead 5 bölümlük oyunuyla bize ayrı bir macera yaşatacak.Oyuna bir yolculuk halinde eczaneye ulaşmaya çalışıyoruz.İlk bulmaca sahnesinde  saklı ögeyi ögeleri bulmaya çalışıyoruz.

Bulmaca sahnemizde olay Kane’nin yanına tırın üstünde çıkabilmek bunu nasıl yapacağız onu bulmaya çalışıyoruz.Grafikler ve sesler gayet başarılı pek bir sorun yok bulmacayı yani o bölümü geçebilmek için gerekli alet askeri jeep’de ama ne olduğunu söylemiyeceğim.Sorulara ve diyaloglara cevap verebilmemiz için üç çeşit farklı cevap hakkımız var istersek oyun kendi seçebiliyor veya sessiz kalma hakkımızı da kullanabiliyoruz oyun bu yama ile Türkçe olacağından cevaplamanız doğru olacaktır.

Kane tam bizi yukarı çekecekken koluna kramp giriyor ve yere düşüyoruz sonrasında marketten çığlıklar eşliğinde genç bir kadın çıkıyor peşinde de yürüyen ölüler kadın kaçamıyor ve ısırılıyor.Bu olayda da bir karar veriyoruz ya yürüyen ölüler kadını parçalayarak can çekiştirerek öldürecek yada biz silahımızla kadının hayatına son vereceğiz yaptığımız seçim ile oyunun gidişatı da değişiyor bu da demek oluyor ki oyunu tekrardan farklı farklı cevaplarla oynayabileceksiniz.Oyun kısaca güzel bir oynanış sunuyor Türkçe sunumu ile de rahatlıkla hikayeyi kavrayabiliyorsunuz.İyi eğlenceler…


Aranan Kelimeler :

 • the walking dead episode 5 türkçe yama
 • walking dead episode 3 türkçe yama
 • the walking dead episode 5 türkçe yama indir
 • walking dead episode 5 türkçe yama
 • the walking dead 3 türkçe yama

Etiketler: , ,


6 Responses to “The Walking Dead Episode 3 %100 Türkçe Yama İndir (Full/Pc)”

 1. 1. Esra Says:

  acaba episode 4 ve 5 içinde türkçe yama çıkarabilmeniz mümkün mü? Çünkü diğer sitelerde bu kadar iyi çeviri ve diyalog çevirileri yok? ayrıca önceki çeviriler için teşekkürlerrr

 2. 2. admin Says:

  Biz çıkarmıyoruz öncelikle bunu belirteyim ardından 4. bölümün türkçeside geldi yarın siteye eklerim kısa zamanda 5′de gelecektir.

 3. 3. koray Says:

  episode 3 ün yamasını indirdim ama türkçe değil de farklı bir dil oldu bu ?

 4. 4. admin Says:

  Seçeneklerden dillerini tekrar bir bakın yada oyunu silin tekrar yükleyin.

 5. 5. AdiosAmigo Says:

  Saol çok işime yaradı :D

 6. 6. ömer Says:

  Mükemmel oyun ama tr şart ! Kesinlikle packleyin oyuna aksi takdirde zevk alamazsınız. Bir de bu ram meselesi hiç sorun değil 1.5 ram seceneklerde sadece grafik kalitesini değiştirin diğerlerine dokunmayın full kasmasız oynarsınız . Bir de derlerdi ki en az 3 gb ram . Yalan efenim :)

Yorum yaz